turizm vizesi

Ticari Vize

Ticari Vize Nasıl Alınır?

Destek Ticari vize için en önemli evrak kişinin veya duruma göre grubun halihazırda çalıştığı şirketin belgeleri (vergi levhası, imza sirküsü, bordro, vergi levhası vb.) olacaktır. Bunun dışında diğer bir önemli evrak ise, gidilecek olan ülkedeki organizasyon hakkında bilgileri içeren bir “niyet mektubu” dur. Bu gidileceticari vizek ülkeden gelecek bir davetiye ile de sağlanabilir.

Eğer böyle bir davet mektubu yok ise, firmamız sizin sağlayacağınız bilgiler doğrultusunda konsolosluğa hitaben yazacağı dilekçede gidiş amacınızı tam ve eksiksiz olarak yabancı dilde açıklayarak bu eksikliği giderecektir.

Bunun dışında gerekecek evraklar tipik vize başvurusu evrakları ile aynıdır ve önemli bir değişiklik içermez. Firmamız çoğu ülke için sizin namınıza bu vizeyi alabilmektedir ve görüşme gereken durumlarda ise dosyanızı eksiksiz olarak hazırlayarak, vizenizin çabuklukla onayını sağlamaktadır.

Ticari Vize Davetiye Örneği

      ...........BAŞKONSOLOSLUĞUNA 
     ANKARA    .../.../20..

ŞİRKETİMİZİN ORTAKLARINDAN SYN...................IN  .../.../20..
TARİHLERİ ARASINDA ÜLKENİZE YAPACAĞI TİCARİ AMAÇLI ZİYARET İÇİN TARAFINA GEREKLİ OLAN VİZENİN VERİLMESİNİ ARZ EDERİZ.

KENDİSİNİN SCHENGEN ÜLKELERİNE YAPACAĞI BU ZİYARETLER ESNASINDA HASTALIK VE KAZA DAHİL TÜM MASRAFLARI ŞİRKETİMİZ TARAFINDAN KARŞILANICAK OLUP TARAFINIZDAN VERİLEN VİZE SÜRESİ DIŞINDA SCHENGEN ÜLKELERİNDE KALINMAYACAĞINI GARANTİ VE TAAHHÜT EDERİZ...
    
     SAYGILARIMIZLA
     KAŞE/İMZAÇevrimiçi  

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?